Alibeyköy Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Alibeyköy semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Alibeyköy Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Alibeyköy Klima Servis Markalarımız

Alibeyköy Arçelik Klima Servisi, Alibeyköy Beko Klima Servisi, Alibeyköy Altus Klima Servisi, Alibeyköy Arstil Klima Servisi, Alibeyköy Demirdöküm Klima Servisi, Alibeyköy York Klima Servisi, Alibeyköy Alaska Klima Servisi, Alibeyköy Regal Klima Servisi, Alibeyköy Seg Klima Servisi, Alibeyköy Vestel Klima Servisi, Alibeyköy Baymak Klima Servisi, Alibeyköy Baxi Klima Servisi, Alibeyköy Toshiba Klima Servisi, Alibeyköy Fujitsu Klima Servisi, Alibeyköy Daikın Klima Servisi, Alibeyköy Airfel Klima Servisi, Alibeyköy Seikon Klima Servisi, Alibeyköy Samsung Klima Servisi, Alibeyköy Alarko Klima Servisi, Alibeyköy Eca Klima Servisi, Alibeyköy Bosch Klima Servisi, Alibeyköy Siemens Klima Servisi, Alibeyköy Lg Klima Servisi, Alibeyköy Mitsubishi Klima Servisi, Alibeyköy Midea Klima Servisi,

Alibeyköy Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Alibeyköy Klima Montaj Servisi, Alibeyköy Klima Yerdeğişimi Servisi, Alibeyköy Klima Bakım Servisi, Alibeyköy Klima Arıza Servisi,

Alibeyköy Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir