Altınşehir Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Altınşehir semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Altınşehir Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Altınşehir Klima Servis Markalarımız

Altınşehir Arçelik Klima Servisi, Altınşehir Beko Klima Servisi, Altınşehir Altus Klima Servisi, Altınşehir Arstil Klima Servisi, Altınşehir Demirdöküm Klima Servisi, Altınşehir York Klima Servisi, Altınşehir Alaska Klima Servisi, Altınşehir Regal Klima Servisi, Altınşehir Seg Klima Servisi, Altınşehir Vestel Klima Servisi, Altınşehir Baymak Klima Servisi, Altınşehir Baxi Klima Servisi, Altınşehir Toshiba Klima Servisi, Altınşehir Fujitsu Klima Servisi, Altınşehir Daikın Klima Servisi, Altınşehir Airfel Klima Servisi, Altınşehir Seikon Klima Servisi, Altınşehir Samsung Klima Servisi, Altınşehir Alarko Klima Servisi, Altınşehir Eca Klima Servisi, Altınşehir Bosch Klima Servisi, Altınşehir Siemens Klima Servisi, Altınşehir Lg Klima Servisi, Altınşehir Mitsubishi Klima Servisi, Altınşehir Midea Klima Servisi,

Altınşehir Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Altınşehir Klima Montaj Servisi, Altınşehir Klima Yerdeğişimi Servisi, Altınşehir Klima Bakım Servisi, Altınşehir Klima Arıza Servisi,

Altınşehir Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir