Altunizade Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Altunizade semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Altunizade Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Altunizade Klima Servis Markalarımız

Altunizade Arçelik Klima Servisi, Altunizade Beko Klima Servisi, Altunizade Altus Klima Servisi, Altunizade Arstil Klima Servisi, Altunizade Demirdöküm Klima Servisi, Altunizade York Klima Servisi, Altunizade Alaska Klima Servisi, Altunizade Regal Klima Servisi, Altunizade Seg Klima Servisi, Altunizade Vestel Klima Servisi, Altunizade Baymak Klima Servisi, Altunizade Baxi Klima Servisi, Altunizade Toshiba Klima Servisi, Altunizade Fujitsu Klima Servisi, Altunizade Daikın Klima Servisi, Altunizade Airfel Klima Servisi, Altunizade Seikon Klima Servisi, Altunizade Samsung Klima Servisi, Altunizade Alarko Klima Servisi, Altunizade Eca Klima Servisi, Altunizade Bosch Klima Servisi, Altunizade Siemens Klima Servisi, Altunizade Lg Klima Servisi, Altunizade Mitsubishi Klima Servisi, Altunizade Midea Klima Servisi,

Altunizade Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Altunizade Klima Montaj Servisi, Altunizade Klima Yerdeğişimi Servisi, Altunizade Klima Bakım Servisi, Altunizade Klima Arıza Servisi,

Altunizade Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir