Arnavutköy Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Arnavutköy semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Arnavutköy Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Arnavutköy Klima Servis Markalarımız

Arnavutköy Arçelik Klima Servisi, Arnavutköy Beko Klima Servisi, Arnavutköy Altus Klima Servisi, Arnavutköy Arstil Klima Servisi, Arnavutköy Demirdöküm Klima Servisi, Arnavutköy York Klima Servisi, Arnavutköy Alaska Klima Servisi, Arnavutköy Regal Klima Servisi, Arnavutköy Seg Klima Servisi, Arnavutköy Vestel Klima Servisi, Arnavutköy Baymak Klima Servisi, Arnavutköy Baxi Klima Servisi, Arnavutköy Toshiba Klima Servisi, Arnavutköy Fujitsu Klima Servisi, Arnavutköy Daikın Klima Servisi, Arnavutköy Airfel Klima Servisi, Arnavutköy Seikon Klima Servisi, Arnavutköy Samsung Klima Servisi, Arnavutköy Alarko Klima Servisi, Arnavutköy Eca Klima Servisi, Arnavutköy Bosch Klima Servisi, Arnavutköy Siemens Klima Servisi, Arnavutköy Lg Klima Servisi, Arnavutköy Mitsubishi Klima Servisi, Arnavutköy Midea Klima Servisi,

Arnavutköy Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Arnavutköy Klima Montaj Servisi, Arnavutköy Klima Yerdeğişimi Servisi, Arnavutköy Klima Bakım Servisi, Arnavutköy Klima Arıza Servisi,

Arnavutköy Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir