Ataköy Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Ataköy semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Ataköy Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Ataköy Klima Servis Markalarımız

Ataköy Arçelik Klima Servisi, Ataköy Beko Klima Servisi, Ataköy Altus Klima Servisi, Ataköy Arstil Klima Servisi, Ataköy Demirdöküm Klima Servisi, Ataköy York Klima Servisi, Ataköy Alaska Klima Servisi, Ataköy Regal Klima Servisi, Ataköy Seg Klima Servisi, Ataköy Vestel Klima Servisi, Ataköy Baymak Klima Servisi, Ataköy Baxi Klima Servisi, Ataköy Toshiba Klima Servisi, Ataköy Fujitsu Klima Servisi, Ataköy Daikın Klima Servisi, Ataköy Airfel Klima Servisi, Ataköy Seikon Klima Servisi, Ataköy Samsung Klima Servisi, Ataköy Alarko Klima Servisi, Ataköy Eca Klima Servisi, Ataköy Bosch Klima Servisi, Ataköy Siemens Klima Servisi, Ataköy Lg Klima Servisi, Ataköy Mitsubishi Klima Servisi, Ataköy Midea Klima Servisi,

Ataköy Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Ataköy Klima Montaj Servisi, Ataköy Klima Yerdeğişimi Servisi, Ataköy Klima Bakım Servisi, Ataköy Klima Arıza Servisi,

Ataköy Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir