Ataşehir Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Ataşehir semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Ataşehir Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Ataşehir Klima Servis Markalarımız

Ataşehir Arçelik Klima Servisi, Ataşehir Beko Klima Servisi, Ataşehir Altus Klima Servisi, Ataşehir Arstil Klima Servisi, Ataşehir Demirdöküm Klima Servisi, Ataşehir York Klima Servisi, Ataşehir Alaska Klima Servisi, Ataşehir Regal Klima Servisi, Ataşehir Seg Klima Servisi, Ataşehir Vestel Klima Servisi, Ataşehir Baymak Klima Servisi, Ataşehir Baxi Klima Servisi, Ataşehir Toshiba Klima Servisi, Ataşehir Fujitsu Klima Servisi, Ataşehir Daikın Klima Servisi, Ataşehir Airfel Klima Servisi, Ataşehir Seikon Klima Servisi, Ataşehir Samsung Klima Servisi, Ataşehir Alarko Klima Servisi, Ataşehir Eca Klima Servisi, Ataşehir Bosch Klima Servisi, Ataşehir Siemens Klima Servisi, Ataşehir Lg Klima Servisi, Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi, Ataşehir Midea Klima Servisi,

Ataşehir Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Ataşehir Klima Montaj Servisi, Ataşehir Klima Yerdeğişimi Servisi, Ataşehir Klima Bakım Servisi, Ataşehir Klima Arıza Servisi,

Ataşehir Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir