Avcılar Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Avcılar semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Avcılar Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Avcılar Klima Servis Markalarımız

Avcılar Arçelik Klima Servisi, Avcılar Beko Klima Servisi, Avcılar Altus Klima Servisi, Avcılar Arstil Klima Servisi, Avcılar Demirdöküm Klima Servisi, Avcılar York Klima Servisi, Avcılar Alaska Klima Servisi, Avcılar Regal Klima Servisi, Avcılar Seg Klima Servisi, Avcılar Vestel Klima Servisi, Avcılar Baymak Klima Servisi, Avcılar Baxi Klima Servisi, Avcılar Toshiba Klima Servisi, Avcılar Fujitsu Klima Servisi, Avcılar Daikın Klima Servisi, Avcılar Airfel Klima Servisi, Avcılar Seikon Klima Servisi, Avcılar Samsung Klima Servisi, Avcılar Alarko Klima Servisi, Avcılar Eca Klima Servisi, Avcılar Bosch Klima Servisi, Avcılar Siemens Klima Servisi, Avcılar Lg Klima Servisi, Avcılar Mitsubishi Klima Servisi, Avcılar Midea Klima Servisi,

Avcılar Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Avcılar Klima Montaj Servisi, Avcılar Klima Yerdeğişimi Servisi, Avcılar Klima Bakım Servisi, Avcılar Klima Arıza Servisi,

Avcılar Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir