Bağcılar Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Bağcılar semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Bağcılar Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Bağcılar Klima Servis Markalarımız

Bağcılar Arçelik Klima Servisi, Bağcılar Beko Klima Servisi, Bağcılar Altus Klima Servisi, Bağcılar Arstil Klima Servisi, Bağcılar Demirdöküm Klima Servisi, Bağcılar York Klima Servisi, Bağcılar Alaska Klima Servisi, Bağcılar Regal Klima Servisi, Bağcılar Seg Klima Servisi, Bağcılar Vestel Klima Servisi, Bağcılar Baymak Klima Servisi, Bağcılar Baxi Klima Servisi, Bağcılar Toshiba Klima Servisi, Bağcılar Fujitsu Klima Servisi, Bağcılar Daikın Klima Servisi, Bağcılar Airfel Klima Servisi, Bağcılar Seikon Klima Servisi, Bağcılar Samsung Klima Servisi, Bağcılar Alarko Klima Servisi, Bağcılar Eca Klima Servisi, Bağcılar Bosch Klima Servisi, Bağcılar Siemens Klima Servisi, Bağcılar Lg Klima Servisi, Bağcılar Mitsubishi Klima Servisi, Bağcılar Midea Klima Servisi,

Bağcılar Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Bağcılar Klima Montaj Servisi, Bağcılar Klima Yerdeğişimi Servisi, Bağcılar Klima Bakım Servisi, Bağcılar Klima Arıza Servisi,

Bağcılar Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir