Bahçeşehir Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Bahçeşehir semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Bahçeşehir Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Bahçeşehir Klima Servis Markalarımız

Bahçeşehir Arçelik Klima Servisi, Bahçeşehir Beko Klima Servisi, Bahçeşehir Altus Klima Servisi, Bahçeşehir Arstil Klima Servisi, Bahçeşehir Demirdöküm Klima Servisi, Bahçeşehir York Klima Servisi, Bahçeşehir Alaska Klima Servisi, Bahçeşehir Regal Klima Servisi, Bahçeşehir Seg Klima Servisi, Bahçeşehir Vestel Klima Servisi, Bahçeşehir Baymak Klima Servisi, Bahçeşehir Baxi Klima Servisi, Bahçeşehir Toshiba Klima Servisi, Bahçeşehir Fujitsu Klima Servisi, Bahçeşehir Daikın Klima Servisi, Bahçeşehir Airfel Klima Servisi, Bahçeşehir Seikon Klima Servisi, Bahçeşehir Samsung Klima Servisi, Bahçeşehir Alarko Klima Servisi, Bahçeşehir Eca Klima Servisi, Bahçeşehir Bosch Klima Servisi, Bahçeşehir Siemens Klima Servisi, Bahçeşehir Lg Klima Servisi, Bahçeşehir Mitsubishi Klima Servisi, Bahçeşehir Midea Klima Servisi,

Bahçeşehir Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Bahçeşehir Klima Montaj Servisi, Bahçeşehir Klima Yerdeğişimi Servisi, Bahçeşehir Klima Bakım Servisi, Bahçeşehir Klima Arıza Servisi,

Bahçeşehir Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir