Bakırköy Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Bakırköy semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Bakırköy Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Bakırköy Klima Servis Markalarımız

Bakırköy Arçelik Klima Servisi, Bakırköy Beko Klima Servisi, Bakırköy Altus Klima Servisi, Bakırköy Arstil Klima Servisi, Bakırköy Demirdöküm Klima Servisi, Bakırköy York Klima Servisi, Bakırköy Alaska Klima Servisi, Bakırköy Regal Klima Servisi, Bakırköy Seg Klima Servisi, Bakırköy Vestel Klima Servisi, Bakırköy Baymak Klima Servisi, Bakırköy Baxi Klima Servisi, Bakırköy Toshiba Klima Servisi, Bakırköy Fujitsu Klima Servisi, Bakırköy Daikın Klima Servisi, Bakırköy Airfel Klima Servisi, Bakırköy Seikon Klima Servisi, Bakırköy Samsung Klima Servisi, Bakırköy Alarko Klima Servisi, Bakırköy Eca Klima Servisi, Bakırköy Bosch Klima Servisi, Bakırköy Siemens Klima Servisi, Bakırköy Lg Klima Servisi, Bakırköy Mitsubishi Klima Servisi, Bakırköy Midea Klima Servisi,

Bakırköy Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Bakırköy Klima Montaj Servisi, Bakırköy Klima Yerdeğişimi Servisi, Bakırköy Klima Bakım Servisi, Bakırköy Klima Arıza Servisi,

Bakırköy Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir