Başakşehir Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Başakşehir semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Başakşehir Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Başakşehir Klima Servis Markalarımız

Başakşehir Arçelik Klima Servisi, Başakşehir Beko Klima Servisi, Başakşehir Altus Klima Servisi, Başakşehir Arstil Klima Servisi, Başakşehir Demirdöküm Klima Servisi, Başakşehir York Klima Servisi, Başakşehir Alaska Klima Servisi, Başakşehir Regal Klima Servisi, Başakşehir Seg Klima Servisi, Başakşehir Vestel Klima Servisi, Başakşehir Baymak Klima Servisi, Başakşehir Baxi Klima Servisi, Başakşehir Toshiba Klima Servisi, Başakşehir Fujitsu Klima Servisi, Başakşehir Daikın Klima Servisi, Başakşehir Airfel Klima Servisi, Başakşehir Seikon Klima Servisi, Başakşehir Samsung Klima Servisi, Başakşehir Alarko Klima Servisi, Başakşehir Eca Klima Servisi, Başakşehir Bosch Klima Servisi, Başakşehir Siemens Klima Servisi, Başakşehir Lg Klima Servisi, Başakşehir Mitsubishi Klima Servisi, Başakşehir Midea Klima Servisi,

Başakşehir Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Başakşehir Klima Montaj Servisi, Başakşehir Klima Yerdeğişimi Servisi, Başakşehir Klima Bakım Servisi, Başakşehir Klima Arıza Servisi,

Başakşehir Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir