Bayrampaşa Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Bayrampaşa semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Bayrampaşa Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Bayrampaşa Klima Servis Markalarımız

Bayrampaşa Arçelik Klima Servisi, Bayrampaşa Beko Klima Servisi, Bayrampaşa Altus Klima Servisi, Bayrampaşa Arstil Klima Servisi, Bayrampaşa Demirdöküm Klima Servisi, Bayrampaşa York Klima Servisi, Bayrampaşa Alaska Klima Servisi, Bayrampaşa Regal Klima Servisi, Bayrampaşa Seg Klima Servisi, Bayrampaşa Vestel Klima Servisi, Bayrampaşa Baymak Klima Servisi, Bayrampaşa Baxi Klima Servisi, Bayrampaşa Toshiba Klima Servisi, Bayrampaşa Fujitsu Klima Servisi, Bayrampaşa Daikın Klima Servisi, Bayrampaşa Airfel Klima Servisi, Bayrampaşa Seikon Klima Servisi, Bayrampaşa Samsung Klima Servisi, Bayrampaşa Alarko Klima Servisi, Bayrampaşa Eca Klima Servisi, Bayrampaşa Bosch Klima Servisi, Bayrampaşa Siemens Klima Servisi, Bayrampaşa Lg Klima Servisi, Bayrampaşa Mitsubishi Klima Servisi, Bayrampaşa Midea Klima Servisi,

Bayrampaşa Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Bayrampaşa Klima Montaj Servisi, Bayrampaşa Klima Yerdeğişimi Servisi, Bayrampaşa Klima Bakım Servisi, Bayrampaşa Klima Arıza Servisi,

Bayrampaşa Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir