Bebek Klima Servisi

Bebek Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Bebek semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Bebek Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Bebek Klima Servis Markalarımız

Bebek Arçelik Klima Servisi, Bebek Beko Klima Servisi, Bebek Altus Klima Servisi, Bebek Arstil Klima Servisi, Bebek Demirdöküm Klima Servisi, Bebek York Klima Servisi, Bebek Alaska Klima Servisi, Bebek Regal Klima Servisi, Bebek Seg Klima Servisi, Bebek Vestel Klima Servisi, Bebek Baymak Klima Servisi, Bebek Baxi Klima Servisi, Bebek Toshiba Klima Servisi, Bebek Fujitsu Klima Servisi, Bebek Daikın Klima Servisi, Bebek Airfel Klima Servisi, Bebek Seikon Klima Servisi, Bebek Samsung Klima Servisi, Bebek Alarko Klima Servisi, Bebek Eca Klima Servisi, Bebek Bosch Klima Servisi, Bebek Siemens Klima Servisi, Bebek Lg Klima Servisi, Bebek Mitsubishi Klima Servisi, Bebek Midea Klima Servisi,

Bebek Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Bebek Klima Montaj Servisi, Bebek Klima Yerdeğişimi Servisi, Bebek Klima Bakım Servisi, Bebek Klima Arıza Servisi,

Bebek Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara