Beşiktaş Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Beşiktaş semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Beşiktaş Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Beşiktaş Klima Servis Markalarımız

Beşiktaş Arçelik Klima Servisi, Beşiktaş Beko Klima Servisi, Beşiktaş Altus Klima Servisi, Beşiktaş Arstil Klima Servisi, Beşiktaş Demirdöküm Klima Servisi, Beşiktaş York Klima Servisi, Beşiktaş Alaska Klima Servisi, Beşiktaş Regal Klima Servisi, Beşiktaş Seg Klima Servisi, Beşiktaş Vestel Klima Servisi, Beşiktaş Baymak Klima Servisi, Beşiktaş Baxi Klima Servisi, Beşiktaş Toshiba Klima Servisi, Beşiktaş Fujitsu Klima Servisi, Beşiktaş Daikın Klima Servisi, Beşiktaş Airfel Klima Servisi, Beşiktaş Seikon Klima Servisi, Beşiktaş Samsung Klima Servisi, Beşiktaş Alarko Klima Servisi, Beşiktaş Eca Klima Servisi, Beşiktaş Bosch Klima Servisi, Beşiktaş Siemens Klima Servisi, Beşiktaş Lg Klima Servisi, Beşiktaş Mitsubishi Klima Servisi, Beşiktaş Midea Klima Servisi,

Beşiktaş Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Beşiktaş Klima Montaj Servisi, Beşiktaş Klima Yerdeğişimi Servisi, Beşiktaş Klima Bakım Servisi, Beşiktaş Klima Arıza Servisi,

Beşiktaş Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir