Beyazıt Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Beyazıt semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Beyazıt Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Beyazıt Klima Servis Markalarımız

Beyazıt Arçelik Klima Servisi, Beyazıt Beko Klima Servisi, Beyazıt Altus Klima Servisi, Beyazıt Arstil Klima Servisi, Beyazıt Demirdöküm Klima Servisi, Beyazıt York Klima Servisi, Beyazıt Alaska Klima Servisi, Beyazıt Regal Klima Servisi, Beyazıt Seg Klima Servisi, Beyazıt Vestel Klima Servisi, Beyazıt Baymak Klima Servisi, Beyazıt Baxi Klima Servisi, Beyazıt Toshiba Klima Servisi, Beyazıt Fujitsu Klima Servisi, Beyazıt Daikın Klima Servisi, Beyazıt Airfel Klima Servisi, Beyazıt Seikon Klima Servisi, Beyazıt Samsung Klima Servisi, Beyazıt Alarko Klima Servisi, Beyazıt Eca Klima Servisi, Beyazıt Bosch Klima Servisi, Beyazıt Siemens Klima Servisi, Beyazıt Lg Klima Servisi, Beyazıt Mitsubishi Klima Servisi, Beyazıt Midea Klima Servisi,

Beyazıt Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Beyazıt Klima Montaj Servisi, Beyazıt Klima Yerdeğişimi Servisi, Beyazıt Klima Bakım Servisi, Beyazıt Klima Arıza Servisi,

Beyazıt Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir