Beykoz Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Beykoz semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Beykoz Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Beykoz Klima Servis Markalarımız

Beykoz Arçelik Klima Servisi, Beykoz Beko Klima Servisi, Beykoz Altus Klima Servisi, Beykoz Arstil Klima Servisi, Beykoz Demirdöküm Klima Servisi, Beykoz York Klima Servisi, Beykoz Alaska Klima Servisi, Beykoz Regal Klima Servisi, Beykoz Seg Klima Servisi, Beykoz Vestel Klima Servisi, Beykoz Baymak Klima Servisi, Beykoz Baxi Klima Servisi, Beykoz Toshiba Klima Servisi, Beykoz Fujitsu Klima Servisi, Beykoz Daikın Klima Servisi, Beykoz Airfel Klima Servisi, Beykoz Seikon Klima Servisi, Beykoz Samsung Klima Servisi, Beykoz Alarko Klima Servisi, Beykoz Eca Klima Servisi, Beykoz Bosch Klima Servisi, Beykoz Siemens Klima Servisi, Beykoz Lg Klima Servisi, Beykoz Mitsubishi Klima Servisi, Beykoz Midea Klima Servisi,

Beykoz Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Beykoz Klima Montaj Servisi, Beykoz Klima Yerdeğişimi Servisi, Beykoz Klima Bakım Servisi, Beykoz Klima Arıza Servisi,

Beykoz Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir