Beylikdüzü Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Beylikdüzü semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Beylikdüzü Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Beylikdüzü Klima Servis Markalarımız

Beylikdüzü Arçelik Klima Servisi, Beylikdüzü Beko Klima Servisi, Beylikdüzü Altus Klima Servisi, Beylikdüzü Arstil Klima Servisi, Beylikdüzü Demirdöküm Klima Servisi, Beylikdüzü York Klima Servisi, Beylikdüzü Alaska Klima Servisi, Beylikdüzü Regal Klima Servisi, Beylikdüzü Seg Klima Servisi, Beylikdüzü Vestel Klima Servisi, Beylikdüzü Baymak Klima Servisi, Beylikdüzü Baxi Klima Servisi, Beylikdüzü Toshiba Klima Servisi, Beylikdüzü Fujitsu Klima Servisi, Beylikdüzü Daikın Klima Servisi, Beylikdüzü Airfel Klima Servisi, Beylikdüzü Seikon Klima Servisi, Beylikdüzü Samsung Klima Servisi, Beylikdüzü Alarko Klima Servisi, Beylikdüzü Eca Klima Servisi, Beylikdüzü Bosch Klima Servisi, Beylikdüzü Siemens Klima Servisi, Beylikdüzü Lg Klima Servisi, Beylikdüzü Mitsubishi Klima Servisi, Beylikdüzü Midea Klima Servisi,

Beylikdüzü Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Beylikdüzü Klima Montaj Servisi, Beylikdüzü Klima Yerdeğişimi Servisi, Beylikdüzü Klima Bakım Servisi, Beylikdüzü Klima Arıza Servisi,

Beylikdüzü Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir