Beyoğlu Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Beyoğlu semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Beyoğlu Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Beyoğlu Klima Servis Markalarımız

Beyoğlu Arçelik Klima Servisi, Beyoğlu Beko Klima Servisi, Beyoğlu Altus Klima Servisi, Beyoğlu Arstil Klima Servisi, Beyoğlu Demirdöküm Klima Servisi, Beyoğlu York Klima Servisi, Beyoğlu Alaska Klima Servisi, Beyoğlu Regal Klima Servisi, Beyoğlu Seg Klima Servisi, Beyoğlu Vestel Klima Servisi, Beyoğlu Baymak Klima Servisi, Beyoğlu Baxi Klima Servisi, Beyoğlu Toshiba Klima Servisi, Beyoğlu Fujitsu Klima Servisi, Beyoğlu Daikın Klima Servisi, Beyoğlu Airfel Klima Servisi, Beyoğlu Seikon Klima Servisi, Beyoğlu Samsung Klima Servisi, Beyoğlu Alarko Klima Servisi, Beyoğlu Eca Klima Servisi, Beyoğlu Bosch Klima Servisi, Beyoğlu Siemens Klima Servisi, Beyoğlu Lg Klima Servisi, Beyoğlu Mitsubishi Klima Servisi, Beyoğlu Midea Klima Servisi,

Beyoğlu Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Beyoğlu Klima Montaj Servisi, Beyoğlu Klima Yerdeğişimi Servisi, Beyoğlu Klima Bakım Servisi, Beyoğlu Klima Arıza Servisi,

Beyoğlu Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir