Büyükçekmece Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Büyükçekmece semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Büyükçekmece Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Büyükçekmece Klima Servis Markalarımız

Büyükçekmece Arçelik Klima Servisi, Büyükçekmece Beko Klima Servisi, Büyükçekmece Altus Klima Servisi, Büyükçekmece Arstil Klima Servisi, Büyükçekmece Demirdöküm Klima Servisi, Büyükçekmece York Klima Servisi, Büyükçekmece Alaska Klima Servisi, Büyükçekmece Regal Klima Servisi, Büyükçekmece Seg Klima Servisi, Büyükçekmece Vestel Klima Servisi, Büyükçekmece Baymak Klima Servisi, Büyükçekmece Baxi Klima Servisi, Büyükçekmece Toshiba Klima Servisi, Büyükçekmece Fujitsu Klima Servisi, Büyükçekmece Daikın Klima Servisi, Büyükçekmece Airfel Klima Servisi, Büyükçekmece Seikon Klima Servisi, Büyükçekmece Samsung Klima Servisi, Büyükçekmece Alarko Klima Servisi, Büyükçekmece Eca Klima Servisi, Büyükçekmece Bosch Klima Servisi, Büyükçekmece Siemens Klima Servisi, Büyükçekmece Lg Klima Servisi, Büyükçekmece Mitsubishi Klima Servisi, Büyükçekmece Midea Klima Servisi,

Büyükçekmece Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Büyükçekmece Klima Montaj Servisi, Büyükçekmece Klima Yerdeğişimi Servisi, Büyükçekmece Klima Bakım Servisi, Büyükçekmece Klima Arıza Servisi,

Büyükçekmece Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir