Çağlayan Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Çağlayan semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Çağlayan Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Çağlayan Klima Servis Markalarımız

Çağlayan Arçelik Klima Servisi, Çağlayan Beko Klima Servisi, Çağlayan Altus Klima Servisi, Çağlayan Arstil Klima Servisi, Çağlayan Demirdöküm Klima Servisi, Çağlayan York Klima Servisi, Çağlayan Alaska Klima Servisi, Çağlayan Regal Klima Servisi, Çağlayan Seg Klima Servisi, Çağlayan Vestel Klima Servisi, Çağlayan Baymak Klima Servisi, Çağlayan Baxi Klima Servisi, Çağlayan Toshiba Klima Servisi, Çağlayan Fujitsu Klima Servisi, Çağlayan Daikın Klima Servisi, Çağlayan Airfel Klima Servisi, Çağlayan Seikon Klima Servisi, Çağlayan Samsung Klima Servisi, Çağlayan Alarko Klima Servisi, Çağlayan Eca Klima Servisi, Çağlayan Bosch Klima Servisi, Çağlayan Siemens Klima Servisi, Çağlayan Lg Klima Servisi, Çağlayan Mitsubishi Klima Servisi, Çağlayan Midea Klima Servisi,

Çağlayan Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Çağlayan Klima Montaj Servisi, Çağlayan Klima Yerdeğişimi Servisi, Çağlayan Klima Bakım Servisi, Çağlayan Klima Arıza Servisi,

Çağlayan Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir