Çatalca Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Çatalca semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Çatalca Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Çatalca Klima Servis Markalarımız

Çatalca Arçelik Klima Servisi, Çatalca Beko Klima Servisi, Çatalca Altus Klima Servisi, Çatalca Arstil Klima Servisi, Çatalca Demirdöküm Klima Servisi, Çatalca York Klima Servisi, Çatalca Alaska Klima Servisi, Çatalca Regal Klima Servisi, Çatalca Seg Klima Servisi, Çatalca Vestel Klima Servisi, Çatalca Baymak Klima Servisi, Çatalca Baxi Klima Servisi, Çatalca Toshiba Klima Servisi, Çatalca Fujitsu Klima Servisi, Çatalca Daikın Klima Servisi, Çatalca Airfel Klima Servisi, Çatalca Seikon Klima Servisi, Çatalca Samsung Klima Servisi, Çatalca Alarko Klima Servisi, Çatalca Eca Klima Servisi, Çatalca Bosch Klima Servisi, Çatalca Siemens Klima Servisi, Çatalca Lg Klima Servisi, Çatalca Mitsubishi Klima Servisi, Çatalca Midea Klima Servisi,

Çatalca Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Çatalca Klima Montaj Servisi, Çatalca Klima Yerdeğişimi Servisi, Çatalca Klima Bakım Servisi, Çatalca Klima Arıza Servisi,

Çatalca Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir