Çekmeköy Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Çekmeköy semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Çekmeköy Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Çekmeköy Klima Servis Markalarımız

Çekmeköy Arçelik Klima Servisi, Çekmeköy Beko Klima Servisi, Çekmeköy Altus Klima Servisi, Çekmeköy Arstil Klima Servisi, Çekmeköy Demirdöküm Klima Servisi, Çekmeköy York Klima Servisi, Çekmeköy Alaska Klima Servisi, Çekmeköy Regal Klima Servisi, Çekmeköy Seg Klima Servisi, Çekmeköy Vestel Klima Servisi, Çekmeköy Baymak Klima Servisi, Çekmeköy Baxi Klima Servisi, Çekmeköy Toshiba Klima Servisi, Çekmeköy Fujitsu Klima Servisi, Çekmeköy Daikın Klima Servisi, Çekmeköy Airfel Klima Servisi, Çekmeköy Seikon Klima Servisi, Çekmeköy Samsung Klima Servisi, Çekmeköy Alarko Klima Servisi, Çekmeköy Eca Klima Servisi, Çekmeköy Bosch Klima Servisi, Çekmeköy Siemens Klima Servisi, Çekmeköy Lg Klima Servisi, Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi, Çekmeköy Midea Klima Servisi,

Çekmeköy Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Çekmeköy Klima Montaj Servisi, Çekmeköy Klima Yerdeğişimi Servisi, Çekmeköy Klima Bakım Servisi, Çekmeköy Klima Arıza Servisi,

Çekmeköy Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir