Dudullu Klima Servisi

Dudullu Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Dudullu semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Dudullu Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Dudullu Klima Servis Markalarımız

Dudullu Arçelik Klima Servisi, Dudullu Beko Klima Servisi, Dudullu Altus Klima Servisi, Dudullu Arstil Klima Servisi, Dudullu Demirdöküm Klima Servisi, Dudullu York Klima Servisi, Dudullu Alaska Klima Servisi, Dudullu Regal Klima Servisi, Dudullu Seg Klima Servisi, Dudullu Vestel Klima Servisi, Dudullu Baymak Klima Servisi, Dudullu Baxi Klima Servisi, Dudullu Toshiba Klima Servisi, Dudullu Fujitsu Klima Servisi, Dudullu Daikın Klima Servisi, Dudullu Airfel Klima Servisi, Dudullu Seikon Klima Servisi, Dudullu Samsung Klima Servisi, Dudullu Alarko Klima Servisi, Dudullu Eca Klima Servisi, Dudullu Bosch Klima Servisi, Dudullu Siemens Klima Servisi, Dudullu Lg Klima Servisi, Dudullu Mitsubishi Klima Servisi, Dudullu Midea Klima Servisi,

Dudullu Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Dudullu Klima Montaj Servisi, Dudullu Klima Yerdeğişimi Servisi, Dudullu Klima Bakım Servisi, Dudullu Klima Arıza Servisi,

Dudullu Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara