Eminönü Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Eminönü semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Eminönü Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Eminönü Klima Servis Markalarımız

Eminönü Arçelik Klima Servisi, Eminönü Beko Klima Servisi, Eminönü Altus Klima Servisi, Eminönü Arstil Klima Servisi, Eminönü Demirdöküm Klima Servisi, Eminönü York Klima Servisi, Eminönü Alaska Klima Servisi, Eminönü Regal Klima Servisi, Eminönü Seg Klima Servisi, Eminönü Vestel Klima Servisi, Eminönü Baymak Klima Servisi, Eminönü Baxi Klima Servisi, Eminönü Toshiba Klima Servisi, Eminönü Fujitsu Klima Servisi, Eminönü Daikın Klima Servisi, Eminönü Airfel Klima Servisi, Eminönü Seikon Klima Servisi, Eminönü Samsung Klima Servisi, Eminönü Alarko Klima Servisi, Eminönü Eca Klima Servisi, Eminönü Bosch Klima Servisi, Eminönü Siemens Klima Servisi, Eminönü Lg Klima Servisi, Eminönü Mitsubishi Klima Servisi, Eminönü Midea Klima Servisi,

Eminönü Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Eminönü Klima Montaj Servisi, Eminönü Klima Yerdeğişimi Servisi, Eminönü Klima Bakım Servisi, Eminönü Klima Arıza Servisi,

Eminönü Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir