Emirgan Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Emirgan semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Emirgan Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Emirgan Klima Servis Markalarımız

Emirgan Arçelik Klima Servisi, Emirgan Beko Klima Servisi, Emirgan Altus Klima Servisi, Emirgan Arstil Klima Servisi, Emirgan Demirdöküm Klima Servisi, Emirgan York Klima Servisi, Emirgan Alaska Klima Servisi, Emirgan Regal Klima Servisi, Emirgan Seg Klima Servisi, Emirgan Vestel Klima Servisi, Emirgan Baymak Klima Servisi, Emirgan Baxi Klima Servisi, Emirgan Toshiba Klima Servisi, Emirgan Fujitsu Klima Servisi, Emirgan Daikın Klima Servisi, Emirgan Airfel Klima Servisi, Emirgan Seikon Klima Servisi, Emirgan Samsung Klima Servisi, Emirgan Alarko Klima Servisi, Emirgan Eca Klima Servisi, Emirgan Bosch Klima Servisi, Emirgan Siemens Klima Servisi, Emirgan Lg Klima Servisi, Emirgan Mitsubishi Klima Servisi, Emirgan Midea Klima Servisi,

Emirgan Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Emirgan Klima Montaj Servisi, Emirgan Klima Yerdeğişimi Servisi, Emirgan Klima Bakım Servisi, Emirgan Klima Arıza Servisi,

Emirgan Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir