Esenkent Klima Servisi

Esenkent Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Esenkent semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Esenkent Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Esenkent Klima Servis Markalarımız

Esenkent Arçelik Klima Servisi, Esenkent Beko Klima Servisi, Esenkent Altus Klima Servisi, Esenkent Arstil Klima Servisi, Esenkent Demirdöküm Klima Servisi, Esenkent York Klima Servisi, Esenkent Alaska Klima Servisi, Esenkent Regal Klima Servisi, Esenkent Seg Klima Servisi, Esenkent Vestel Klima Servisi, Esenkent Baymak Klima Servisi, Esenkent Baxi Klima Servisi, Esenkent Toshiba Klima Servisi, Esenkent Fujitsu Klima Servisi, Esenkent Daikın Klima Servisi, Esenkent Airfel Klima Servisi, Esenkent Seikon Klima Servisi, Esenkent Samsung Klima Servisi, Esenkent Alarko Klima Servisi, Esenkent Eca Klima Servisi, Esenkent Bosch Klima Servisi, Esenkent Siemens Klima Servisi, Esenkent Lg Klima Servisi, Esenkent Mitsubishi Klima Servisi, Esenkent Midea Klima Servisi,

Esenkent Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Esenkent Klima Montaj Servisi, Esenkent Klima Yerdeğişimi Servisi, Esenkent Klima Bakım Servisi, Esenkent Klima Arıza Servisi,

Esenkent Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara