Esenler Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Esenler semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Esenler Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Esenler Klima Servis Markalarımız

Esenler Arçelik Klima Servisi, Esenler Beko Klima Servisi, Esenler Altus Klima Servisi, Esenler Arstil Klima Servisi, Esenler Demirdöküm Klima Servisi, Esenler York Klima Servisi, Esenler Alaska Klima Servisi, Esenler Regal Klima Servisi, Esenler Seg Klima Servisi, Esenler Vestel Klima Servisi, Esenler Baymak Klima Servisi, Esenler Baxi Klima Servisi, Esenler Toshiba Klima Servisi, Esenler Fujitsu Klima Servisi, Esenler Daikın Klima Servisi, Esenler Airfel Klima Servisi, Esenler Seikon Klima Servisi, Esenler Samsung Klima Servisi, Esenler Alarko Klima Servisi, Esenler Eca Klima Servisi, Esenler Bosch Klima Servisi, Esenler Siemens Klima Servisi, Esenler Lg Klima Servisi, Esenler Mitsubishi Klima Servisi, Esenler Midea Klima Servisi,

Esenler Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Esenler Klima Montaj Servisi, Esenler Klima Yerdeğişimi Servisi, Esenler Klima Bakım Servisi, Esenler Klima Arıza Servisi,

Esenler Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir