Esenyurt Klima Servisi

Esenyurt Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Esenyurt semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Esenyurt Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Esenyurt Klima Servis Markalarımız

Esenyurt Arçelik Klima Servisi, Esenyurt Beko Klima Servisi, Esenyurt Altus Klima Servisi, Esenyurt Arstil Klima Servisi, Esenyurt Demirdöküm Klima Servisi, Esenyurt York Klima Servisi, Esenyurt Alaska Klima Servisi, Esenyurt Regal Klima Servisi, Esenyurt Seg Klima Servisi, Esenyurt Vestel Klima Servisi, Esenyurt Baymak Klima Servisi, Esenyurt Baxi Klima Servisi, Esenyurt Toshiba Klima Servisi, Esenyurt Fujitsu Klima Servisi, Esenyurt Daikın Klima Servisi, Esenyurt Airfel Klima Servisi, Esenyurt Seikon Klima Servisi, Esenyurt Samsung Klima Servisi, Esenyurt Alarko Klima Servisi, Esenyurt Eca Klima Servisi, Esenyurt Bosch Klima Servisi, Esenyurt Siemens Klima Servisi, Esenyurt Lg Klima Servisi, Esenyurt Mitsubishi Klima Servisi, Esenyurt Midea Klima Servisi,

Esenyurt Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Esenyurt Klima Montaj Servisi, Esenyurt Klima Yerdeğişimi Servisi, Esenyurt Klima Bakım Servisi, Esenyurt Klima Arıza Servisi,

Esenyurt Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara