Etiler Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Etiler semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Etiler Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Etiler Klima Servis Markalarımız

Etiler Arçelik Klima Servisi, Etiler Beko Klima Servisi, Etiler Altus Klima Servisi, Etiler Arstil Klima Servisi, Etiler Demirdöküm Klima Servisi, Etiler York Klima Servisi, Etiler Alaska Klima Servisi, Etiler Regal Klima Servisi, Etiler Seg Klima Servisi, Etiler Vestel Klima Servisi, Etiler Baymak Klima Servisi, Etiler Baxi Klima Servisi, Etiler Toshiba Klima Servisi, Etiler Fujitsu Klima Servisi, Etiler Daikın Klima Servisi, Etiler Airfel Klima Servisi, Etiler Seikon Klima Servisi, Etiler Samsung Klima Servisi, Etiler Alarko Klima Servisi, Etiler Eca Klima Servisi, Etiler Bosch Klima Servisi, Etiler Siemens Klima Servisi, Etiler Lg Klima Servisi, Etiler Mitsubishi Klima Servisi, Etiler Midea Klima Servisi,

Etiler Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Etiler Klima Montaj Servisi, Etiler Klima Yerdeğişimi Servisi, Etiler Klima Bakım Servisi, Etiler Klima Arıza Servisi,

Etiler Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir