Eyüp Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Eyüp semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Eyüp Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Eyüp Klima Servis Markalarımız

Eyüp Arçelik Klima Servisi, Eyüp Beko Klima Servisi, Eyüp Altus Klima Servisi, Eyüp Arstil Klima Servisi, Eyüp Demirdöküm Klima Servisi, Eyüp York Klima Servisi, Eyüp Alaska Klima Servisi, Eyüp Regal Klima Servisi, Eyüp Seg Klima Servisi, Eyüp Vestel Klima Servisi, Eyüp Baymak Klima Servisi, Eyüp Baxi Klima Servisi, Eyüp Toshiba Klima Servisi, Eyüp Fujitsu Klima Servisi, Eyüp Daikın Klima Servisi, Eyüp Airfel Klima Servisi, Eyüp Seikon Klima Servisi, Eyüp Samsung Klima Servisi, Eyüp Alarko Klima Servisi, Eyüp Eca Klima Servisi, Eyüp Bosch Klima Servisi, Eyüp Siemens Klima Servisi, Eyüp Lg Klima Servisi, Eyüp Mitsubishi Klima Servisi, Eyüp Midea Klima Servisi,

Eyüp Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Eyüp Klima Montaj Servisi, Eyüp Klima Yerdeğişimi Servisi, Eyüp Klima Bakım Servisi, Eyüp Klima Arıza Servisi,

Eyüp Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir