Fatih Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Fatih semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Fatih Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Fatih Klima Servis Markalarımız

Fatih Arçelik Klima Servisi, Fatih Beko Klima Servisi, Fatih Altus Klima Servisi, Fatih Arstil Klima Servisi, Fatih Demirdöküm Klima Servisi, Fatih York Klima Servisi, Fatih Alaska Klima Servisi, Fatih Regal Klima Servisi, Fatih Seg Klima Servisi, Fatih Vestel Klima Servisi, Fatih Baymak Klima Servisi, Fatih Baxi Klima Servisi, Fatih Toshiba Klima Servisi, Fatih Fujitsu Klima Servisi, Fatih Daikın Klima Servisi, Fatih Airfel Klima Servisi, Fatih Seikon Klima Servisi, Fatih Samsung Klima Servisi, Fatih Alarko Klima Servisi, Fatih Eca Klima Servisi, Fatih Bosch Klima Servisi, Fatih Siemens Klima Servisi, Fatih Lg Klima Servisi, Fatih Mitsubishi Klima Servisi, Fatih Midea Klima Servisi,

Fatih Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Fatih Klima Montaj Servisi, Fatih Klima Yerdeğişimi Servisi, Fatih Klima Bakım Servisi, Fatih Klima Arıza Servisi,

Fatih Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir