Fenerbahçe Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Fenerbahçe semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Fenerbahçe Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Fenerbahçe Klima Servis Markalarımız

Fenerbahçe Arçelik Klima Servisi, Fenerbahçe Beko Klima Servisi, Fenerbahçe Altus Klima Servisi, Fenerbahçe Arstil Klima Servisi, Fenerbahçe Demirdöküm Klima Servisi, Fenerbahçe York Klima Servisi, Fenerbahçe Alaska Klima Servisi, Fenerbahçe Regal Klima Servisi, Fenerbahçe Seg Klima Servisi, Fenerbahçe Vestel Klima Servisi, Fenerbahçe Baymak Klima Servisi, Fenerbahçe Baxi Klima Servisi, Fenerbahçe Toshiba Klima Servisi, Fenerbahçe Fujitsu Klima Servisi, Fenerbahçe Daikın Klima Servisi, Fenerbahçe Airfel Klima Servisi, Fenerbahçe Seikon Klima Servisi, Fenerbahçe Samsung Klima Servisi, Fenerbahçe Alarko Klima Servisi, Fenerbahçe Eca Klima Servisi, Fenerbahçe Bosch Klima Servisi, Fenerbahçe Siemens Klima Servisi, Fenerbahçe Lg Klima Servisi, Fenerbahçe Mitsubishi Klima Servisi, Fenerbahçe Midea Klima Servisi,

Fenerbahçe Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Fenerbahçe Klima Montaj Servisi, Fenerbahçe Klima Yerdeğişimi Servisi, Fenerbahçe Klima Bakım Servisi, Fenerbahçe Klima Arıza Servisi,

Fenerbahçe Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir