Fındıkzade Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Fındıkzade semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Fındıkzade Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Fındıkzade Klima Servis Markalarımız

Fındıkzade Arçelik Klima Servisi, Fındıkzade Beko Klima Servisi, Fındıkzade Altus Klima Servisi, Fındıkzade Arstil Klima Servisi, Fındıkzade Demirdöküm Klima Servisi, Fındıkzade York Klima Servisi, Fındıkzade Alaska Klima Servisi, Fındıkzade Regal Klima Servisi, Fındıkzade Seg Klima Servisi, Fındıkzade Vestel Klima Servisi, Fındıkzade Baymak Klima Servisi, Fındıkzade Baxi Klima Servisi, Fındıkzade Toshiba Klima Servisi, Fındıkzade Fujitsu Klima Servisi, Fındıkzade Daikın Klima Servisi, Fındıkzade Airfel Klima Servisi, Fındıkzade Seikon Klima Servisi, Fındıkzade Samsung Klima Servisi, Fındıkzade Alarko Klima Servisi, Fındıkzade Eca Klima Servisi, Fındıkzade Bosch Klima Servisi, Fındıkzade Siemens Klima Servisi, Fındıkzade Lg Klima Servisi, Fındıkzade Mitsubishi Klima Servisi, Fındıkzade Midea Klima Servisi,

Fındıkzade Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Fındıkzade Klima Montaj Servisi, Fındıkzade Klima Yerdeğişimi Servisi, Fındıkzade Klima Bakım Servisi, Fındıkzade Klima Arıza Servisi,

Fındıkzade Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir