Florya Klima Servisi

Florya Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Florya semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Florya Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Florya Klima Servis Markalarımız

Florya Arçelik Klima Servisi, Florya Beko Klima Servisi, Florya Altus Klima Servisi, Florya Arstil Klima Servisi, Florya Demirdöküm Klima Servisi, Florya York Klima Servisi, Florya Alaska Klima Servisi, Florya Regal Klima Servisi, Florya Seg Klima Servisi, Florya Vestel Klima Servisi, Florya Baymak Klima Servisi, Florya Baxi Klima Servisi, Florya Toshiba Klima Servisi, Florya Fujitsu Klima Servisi, Florya Daikın Klima Servisi, Florya Airfel Klima Servisi, Florya Seikon Klima Servisi, Florya Samsung Klima Servisi, Florya Alarko Klima Servisi, Florya Eca Klima Servisi, Florya Bosch Klima Servisi, Florya Siemens Klima Servisi, Florya Lg Klima Servisi, Florya Mitsubishi Klima Servisi, Florya Midea Klima Servisi,

Florya Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Florya Klima Montaj Servisi, Florya Klima Yerdeğişimi Servisi, Florya Klima Bakım Servisi, Florya Klima Arıza Servisi,

Florya Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara