Gayrettepe Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Gayrettepe semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Gayrettepe Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Gayrettepe Klima Servis Markalarımız

Gayrettepe Arçelik Klima Servisi, Gayrettepe Beko Klima Servisi, Gayrettepe Altus Klima Servisi, Gayrettepe Arstil Klima Servisi, Gayrettepe Demirdöküm Klima Servisi, Gayrettepe York Klima Servisi, Gayrettepe Alaska Klima Servisi, Gayrettepe Regal Klima Servisi, Gayrettepe Seg Klima Servisi, Gayrettepe Vestel Klima Servisi, Gayrettepe Baymak Klima Servisi, Gayrettepe Baxi Klima Servisi, Gayrettepe Toshiba Klima Servisi, Gayrettepe Fujitsu Klima Servisi, Gayrettepe Daikın Klima Servisi, Gayrettepe Airfel Klima Servisi, Gayrettepe Seikon Klima Servisi, Gayrettepe Samsung Klima Servisi, Gayrettepe Alarko Klima Servisi, Gayrettepe Eca Klima Servisi, Gayrettepe Bosch Klima Servisi, Gayrettepe Siemens Klima Servisi, Gayrettepe Lg Klima Servisi, Gayrettepe Mitsubishi Klima Servisi, Gayrettepe Midea Klima Servisi,

Gayrettepe Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Gayrettepe Klima Montaj Servisi, Gayrettepe Klima Yerdeğişimi Servisi, Gayrettepe Klima Bakım Servisi, Gayrettepe Klima Arıza Servisi,

Gayrettepe Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir