Gaziosmanpaşa Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Gaziosmanpaşa semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Gaziosmanpaşa Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Gaziosmanpaşa Klima Servis Markalarımız

Gaziosmanpaşa Arçelik Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Beko Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Altus Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Arstil Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Demirdöküm Klima Servisi, Gaziosmanpaşa York Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Alaska Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Regal Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Seg Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Vestel Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Baymak Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Baxi Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Toshiba Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Fujitsu Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Daikın Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Airfel Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Seikon Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Samsung Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Alarko Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Eca Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Bosch Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Siemens Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Lg Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Mitsubishi Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Midea Klima Servisi,

Gaziosmanpaşa Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Gaziosmanpaşa Klima Montaj Servisi, Gaziosmanpaşa Klima Yerdeğişimi Servisi, Gaziosmanpaşa Klima Bakım Servisi, Gaziosmanpaşa Klima Arıza Servisi,

Gaziosmanpaşa Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir