Göktürk Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Göktürk semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Göktürk Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Göktürk Klima Servis Markalarımız

Göktürk Arçelik Klima Servisi, Göktürk Beko Klima Servisi, Göktürk Altus Klima Servisi, Göktürk Arstil Klima Servisi, Göktürk Demirdöküm Klima Servisi, Göktürk York Klima Servisi, Göktürk Alaska Klima Servisi, Göktürk Regal Klima Servisi, Göktürk Seg Klima Servisi, Göktürk Vestel Klima Servisi, Göktürk Baymak Klima Servisi, Göktürk Baxi Klima Servisi, Göktürk Toshiba Klima Servisi, Göktürk Fujitsu Klima Servisi, Göktürk Daikın Klima Servisi, Göktürk Airfel Klima Servisi, Göktürk Seikon Klima Servisi, Göktürk Samsung Klima Servisi, Göktürk Alarko Klima Servisi, Göktürk Eca Klima Servisi, Göktürk Bosch Klima Servisi, Göktürk Siemens Klima Servisi, Göktürk Lg Klima Servisi, Göktürk Mitsubishi Klima Servisi, Göktürk Midea Klima Servisi,

Göktürk Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Göktürk Klima Montaj Servisi, Göktürk Klima Yerdeğişimi Servisi, Göktürk Klima Bakım Servisi, Göktürk Klima Arıza Servisi,

Göktürk Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir