Güneşli Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Güneşli semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Güneşli Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Güneşli Klima Servis Markalarımız

Güneşli Arçelik Klima Servisi, Güneşli Beko Klima Servisi, Güneşli Altus Klima Servisi, Güneşli Arstil Klima Servisi, Güneşli Demirdöküm Klima Servisi, Güneşli York Klima Servisi, Güneşli Alaska Klima Servisi, Güneşli Regal Klima Servisi, Güneşli Seg Klima Servisi, Güneşli Vestel Klima Servisi, Güneşli Baymak Klima Servisi, Güneşli Baxi Klima Servisi, Güneşli Toshiba Klima Servisi, Güneşli Fujitsu Klima Servisi, Güneşli Daikın Klima Servisi, Güneşli Airfel Klima Servisi, Güneşli Seikon Klima Servisi, Güneşli Samsung Klima Servisi, Güneşli Alarko Klima Servisi, Güneşli Eca Klima Servisi, Güneşli Bosch Klima Servisi, Güneşli Siemens Klima Servisi, Güneşli Lg Klima Servisi, Güneşli Mitsubishi Klima Servisi, Güneşli Midea Klima Servisi,

Güneşli Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Güneşli Klima Montaj Servisi, Güneşli Klima Yerdeğişimi Servisi, Güneşli Klima Bakım Servisi, Güneşli Klima Arıza Servisi,

Güneşli Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir