Güngören Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Güngören semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Güngören Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Güngören Klima Servis Markalarımız

Güngören Arçelik Klima Servisi, Güngören Beko Klima Servisi, Güngören Altus Klima Servisi, Güngören Arstil Klima Servisi, Güngören Demirdöküm Klima Servisi, Güngören York Klima Servisi, Güngören Alaska Klima Servisi, Güngören Regal Klima Servisi, Güngören Seg Klima Servisi, Güngören Vestel Klima Servisi, Güngören Baymak Klima Servisi, Güngören Baxi Klima Servisi, Güngören Toshiba Klima Servisi, Güngören Fujitsu Klima Servisi, Güngören Daikın Klima Servisi, Güngören Airfel Klima Servisi, Güngören Seikon Klima Servisi, Güngören Samsung Klima Servisi, Güngören Alarko Klima Servisi, Güngören Eca Klima Servisi, Güngören Bosch Klima Servisi, Güngören Siemens Klima Servisi, Güngören Lg Klima Servisi, Güngören Mitsubishi Klima Servisi, Güngören Midea Klima Servisi,

Güngören Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Güngören Klima Montaj Servisi, Güngören Klima Yerdeğişimi Servisi, Güngören Klima Bakım Servisi, Güngören Klima Arıza Servisi,

Güngören Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir