Gürpınar Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Gürpınar semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Gürpınar Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Gürpınar Klima Servis Markalarımız

Gürpınar Arçelik Klima Servisi, Gürpınar Beko Klima Servisi, Gürpınar Altus Klima Servisi, Gürpınar Arstil Klima Servisi, Gürpınar Demirdöküm Klima Servisi, Gürpınar York Klima Servisi, Gürpınar Alaska Klima Servisi, Gürpınar Regal Klima Servisi, Gürpınar Seg Klima Servisi, Gürpınar Vestel Klima Servisi, Gürpınar Baymak Klima Servisi, Gürpınar Baxi Klima Servisi, Gürpınar Toshiba Klima Servisi, Gürpınar Fujitsu Klima Servisi, Gürpınar Daikın Klima Servisi, Gürpınar Airfel Klima Servisi, Gürpınar Seikon Klima Servisi, Gürpınar Samsung Klima Servisi, Gürpınar Alarko Klima Servisi, Gürpınar Eca Klima Servisi, Gürpınar Bosch Klima Servisi, Gürpınar Siemens Klima Servisi, Gürpınar Lg Klima Servisi, Gürpınar Mitsubishi Klima Servisi, Gürpınar Midea Klima Servisi,

Gürpınar Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Gürpınar Klima Montaj Servisi, Gürpınar Klima Yerdeğişimi Servisi, Gürpınar Klima Bakım Servisi, Gürpınar Klima Arıza Servisi,

Gürpınar Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir