Güzelce Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Güzelce semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Güzelce Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Güzelce Klima Servis Markalarımız

Güzelce Arçelik Klima Servisi, Güzelce Beko Klima Servisi, Güzelce Altus Klima Servisi, Güzelce Arstil Klima Servisi, Güzelce Demirdöküm Klima Servisi, Güzelce York Klima Servisi, Güzelce Alaska Klima Servisi, Güzelce Regal Klima Servisi, Güzelce Seg Klima Servisi, Güzelce Vestel Klima Servisi, Güzelce Baymak Klima Servisi, Güzelce Baxi Klima Servisi, Güzelce Toshiba Klima Servisi, Güzelce Fujitsu Klima Servisi, Güzelce Daikın Klima Servisi, Güzelce Airfel Klima Servisi, Güzelce Seikon Klima Servisi, Güzelce Samsung Klima Servisi, Güzelce Alarko Klima Servisi, Güzelce Eca Klima Servisi, Güzelce Bosch Klima Servisi, Güzelce Siemens Klima Servisi, Güzelce Lg Klima Servisi, Güzelce Mitsubishi Klima Servisi, Güzelce Midea Klima Servisi,

Güzelce Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Güzelce Klima Montaj Servisi, Güzelce Klima Yerdeğişimi Servisi, Güzelce Klima Bakım Servisi, Güzelce Klima Arıza Servisi,

Güzelce Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir