Habibler Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Habibler semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Habibler Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Habibler Klima Servis Markalarımız

Habibler Arçelik Klima Servisi, Habibler Beko Klima Servisi, Habibler Altus Klima Servisi, Habibler Arstil Klima Servisi, Habibler Demirdöküm Klima Servisi, Habibler York Klima Servisi, Habibler Alaska Klima Servisi, Habibler Regal Klima Servisi, Habibler Seg Klima Servisi, Habibler Vestel Klima Servisi, Habibler Baymak Klima Servisi, Habibler Baxi Klima Servisi, Habibler Toshiba Klima Servisi, Habibler Fujitsu Klima Servisi, Habibler Daikın Klima Servisi, Habibler Airfel Klima Servisi, Habibler Seikon Klima Servisi, Habibler Samsung Klima Servisi, Habibler Alarko Klima Servisi, Habibler Eca Klima Servisi, Habibler Bosch Klima Servisi, Habibler Siemens Klima Servisi, Habibler Lg Klima Servisi, Habibler Mitsubishi Klima Servisi, Habibler Midea Klima Servisi,

Habibler Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Habibler Klima Montaj Servisi, Habibler Klima Yerdeğişimi Servisi, Habibler Klima Bakım Servisi, Habibler Klima Arıza Servisi,

Habibler Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir