Hadımköy Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Hadımköy semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Hadımköy Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Hadımköy Klima Servis Markalarımız

Hadımköy Arçelik Klima Servisi, Hadımköy Beko Klima Servisi, Hadımköy Altus Klima Servisi, Hadımköy Arstil Klima Servisi, Hadımköy Demirdöküm Klima Servisi, Hadımköy York Klima Servisi, Hadımköy Alaska Klima Servisi, Hadımköy Regal Klima Servisi, Hadımköy Seg Klima Servisi, Hadımköy Vestel Klima Servisi, Hadımköy Baymak Klima Servisi, Hadımköy Baxi Klima Servisi, Hadımköy Toshiba Klima Servisi, Hadımköy Fujitsu Klima Servisi, Hadımköy Daikın Klima Servisi, Hadımköy Airfel Klima Servisi, Hadımköy Seikon Klima Servisi, Hadımköy Samsung Klima Servisi, Hadımköy Alarko Klima Servisi, Hadımköy Eca Klima Servisi, Hadımköy Bosch Klima Servisi, Hadımköy Siemens Klima Servisi, Hadımköy Lg Klima Servisi, Hadımköy Mitsubishi Klima Servisi, Hadımköy Midea Klima Servisi,

Hadımköy Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Hadımköy Klima Montaj Servisi, Hadımköy Klima Yerdeğişimi Servisi, Hadımköy Klima Bakım Servisi, Hadımköy Klima Arıza Servisi,

Hadımköy Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir