Halkalı Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Halkalı semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Halkalı Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Halkalı Klima Servis Markalarımız

Halkalı Arçelik Klima Servisi, Halkalı Beko Klima Servisi, Halkalı Altus Klima Servisi, Halkalı Arstil Klima Servisi, Halkalı Demirdöküm Klima Servisi, Halkalı York Klima Servisi, Halkalı Alaska Klima Servisi, Halkalı Regal Klima Servisi, Halkalı Seg Klima Servisi, Halkalı Vestel Klima Servisi, Halkalı Baymak Klima Servisi, Halkalı Baxi Klima Servisi, Halkalı Toshiba Klima Servisi, Halkalı Fujitsu Klima Servisi, Halkalı Daikın Klima Servisi, Halkalı Airfel Klima Servisi, Halkalı Seikon Klima Servisi, Halkalı Samsung Klima Servisi, Halkalı Alarko Klima Servisi, Halkalı Eca Klima Servisi, Halkalı Bosch Klima Servisi, Halkalı Siemens Klima Servisi, Halkalı Lg Klima Servisi, Halkalı Mitsubishi Klima Servisi, Halkalı Midea Klima Servisi,

Halkalı Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Halkalı Klima Montaj Servisi, Halkalı Klima Yerdeğişimi Servisi, Halkalı Klima Bakım Servisi, Halkalı Klima Arıza Servisi,

Halkalı Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir