Hasdal Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Hasdal semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Hasdal Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Hasdal Klima Servis Markalarımız

Hasdal Arçelik Klima Servisi, Hasdal Beko Klima Servisi, Hasdal Altus Klima Servisi, Hasdal Arstil Klima Servisi, Hasdal Demirdöküm Klima Servisi, Hasdal York Klima Servisi, Hasdal Alaska Klima Servisi, Hasdal Regal Klima Servisi, Hasdal Seg Klima Servisi, Hasdal Vestel Klima Servisi, Hasdal Baymak Klima Servisi, Hasdal Baxi Klima Servisi, Hasdal Toshiba Klima Servisi, Hasdal Fujitsu Klima Servisi, Hasdal Daikın Klima Servisi, Hasdal Airfel Klima Servisi, Hasdal Seikon Klima Servisi, Hasdal Samsung Klima Servisi, Hasdal Alarko Klima Servisi, Hasdal Eca Klima Servisi, Hasdal Bosch Klima Servisi, Hasdal Siemens Klima Servisi, Hasdal Lg Klima Servisi, Hasdal Mitsubishi Klima Servisi, Hasdal Midea Klima Servisi,

Hasdal Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Hasdal Klima Montaj Servisi, Hasdal Klima Yerdeğişimi Servisi, Hasdal Klima Bakım Servisi, Hasdal Klima Arıza Servisi,

Hasdal Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir