İkitelli Klima Servisi

İkitelli Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul İkitelli semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

İkitelli Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

İkitelli Klima Servis Markalarımız

İkitelli Arçelik Klima Servisi, İkitelli Beko Klima Servisi, İkitelli Altus Klima Servisi, İkitelli Arstil Klima Servisi, İkitelli Demirdöküm Klima Servisi, İkitelli York Klima Servisi, İkitelli Alaska Klima Servisi, İkitelli Regal Klima Servisi, İkitelli Seg Klima Servisi, İkitelli Vestel Klima Servisi, İkitelli Baymak Klima Servisi, İkitelli Baxi Klima Servisi, İkitelli Toshiba Klima Servisi, İkitelli Fujitsu Klima Servisi, İkitelli Daikın Klima Servisi, İkitelli Airfel Klima Servisi, İkitelli Seikon Klima Servisi, İkitelli Samsung Klima Servisi, İkitelli Alarko Klima Servisi, İkitelli Eca Klima Servisi, İkitelli Bosch Klima Servisi, İkitelli Siemens Klima Servisi, İkitelli Lg Klima Servisi, İkitelli Mitsubishi Klima Servisi, İkitelli Midea Klima Servisi,

İkitelli Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

İkitelli Klima Montaj Servisi, İkitelli Klima Yerdeğişimi Servisi, İkitelli Klima Bakım Servisi, İkitelli Klima Arıza Servisi,

İkitelli Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara