Ispartakule Klima Servisi

Ispartakule Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Ispartakule semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Ispartakule Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Ispartakule Klima Servis Markalarımız

Ispartakule Arçelik Klima Servisi, Ispartakule Beko Klima Servisi, Ispartakule Altus Klima Servisi, Ispartakule Arstil Klima Servisi, Ispartakule Demirdöküm Klima Servisi, Ispartakule York Klima Servisi, Ispartakule Alaska Klima Servisi, Ispartakule Regal Klima Servisi, Ispartakule Seg Klima Servisi, Ispartakule Vestel Klima Servisi, Ispartakule Baymak Klima Servisi, Ispartakule Baxi Klima Servisi, Ispartakule Toshiba Klima Servisi, Ispartakule Fujitsu Klima Servisi, Ispartakule Daikın Klima Servisi, Ispartakule Airfel Klima Servisi, Ispartakule Seikon Klima Servisi, Ispartakule Samsung Klima Servisi, Ispartakule Alarko Klima Servisi, Ispartakule Eca Klima Servisi, Ispartakule Bosch Klima Servisi, Ispartakule Siemens Klima Servisi, Ispartakule Lg Klima Servisi, Ispartakule Mitsubishi Klima Servisi, Ispartakule Midea Klima Servisi,

Ispartakule Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Ispartakule Klima Montaj Servisi, Ispartakule Klima Yerdeğişimi Servisi, Ispartakule Klima Bakım Servisi, Ispartakule Klima Arıza Servisi,

Ispartakule Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara