İstinye Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul İstinye semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

İstinye Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

İstinye Klima Servis Markalarımız

İstinye Arçelik Klima Servisi, İstinye Beko Klima Servisi, İstinye Altus Klima Servisi, İstinye Arstil Klima Servisi, İstinye Demirdöküm Klima Servisi, İstinye York Klima Servisi, İstinye Alaska Klima Servisi, İstinye Regal Klima Servisi, İstinye Seg Klima Servisi, İstinye Vestel Klima Servisi, İstinye Baymak Klima Servisi, İstinye Baxi Klima Servisi, İstinye Toshiba Klima Servisi, İstinye Fujitsu Klima Servisi, İstinye Daikın Klima Servisi, İstinye Airfel Klima Servisi, İstinye Seikon Klima Servisi, İstinye Samsung Klima Servisi, İstinye Alarko Klima Servisi, İstinye Eca Klima Servisi, İstinye Bosch Klima Servisi, İstinye Siemens Klima Servisi, İstinye Lg Klima Servisi, İstinye Mitsubishi Klima Servisi, İstinye Midea Klima Servisi,

İstinye Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

İstinye Klima Montaj Servisi, İstinye Klima Yerdeğişimi Servisi, İstinye Klima Bakım Servisi, İstinye Klima Arıza Servisi,

İstinye Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir