İstoç Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul İstoç semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

İstoç Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

İstoç Klima Servis Markalarımız

İstoç Arçelik Klima Servisi, İstoç Beko Klima Servisi, İstoç Altus Klima Servisi, İstoç Arstil Klima Servisi, İstoç Demirdöküm Klima Servisi, İstoç York Klima Servisi, İstoç Alaska Klima Servisi, İstoç Regal Klima Servisi, İstoç Seg Klima Servisi, İstoç Vestel Klima Servisi, İstoç Baymak Klima Servisi, İstoç Baxi Klima Servisi, İstoç Toshiba Klima Servisi, İstoç Fujitsu Klima Servisi, İstoç Daikın Klima Servisi, İstoç Airfel Klima Servisi, İstoç Seikon Klima Servisi, İstoç Samsung Klima Servisi, İstoç Alarko Klima Servisi, İstoç Eca Klima Servisi, İstoç Bosch Klima Servisi, İstoç Siemens Klima Servisi, İstoç Lg Klima Servisi, İstoç Mitsubishi Klima Servisi, İstoç Midea Klima Servisi,

İstoç Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

İstoç Klima Montaj Servisi, İstoç Klima Yerdeğişimi Servisi, İstoç Klima Bakım Servisi, İstoç Klima Arıza Servisi,

İstoç Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir