Kadıköy Klima Yetkili Servisi olarak tüm İstanbul Kadıköy semtine klima arıza, klima bakımı, klima yerdeğişimi, klima montajı hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Kadıköy Klima Servisi firmamız profesyonel kadromuz ile aynı gün klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın  daha performanslı ve düzgün çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazı gerek elekrik sarfiyatı olarak gerekse verim açısından daha düzgün çalışmaktadır.

Kadıköy Klima Servis Markalarımız

Kadıköy Arçelik Klima Servisi, Kadıköy Beko Klima Servisi, Kadıköy Altus Klima Servisi, Kadıköy Arstil Klima Servisi, Kadıköy Demirdöküm Klima Servisi, Kadıköy York Klima Servisi, Kadıköy Alaska Klima Servisi, Kadıköy Regal Klima Servisi, Kadıköy Seg Klima Servisi, Kadıköy Vestel Klima Servisi, Kadıköy Baymak Klima Servisi, Kadıköy Baxi Klima Servisi, Kadıköy Toshiba Klima Servisi, Kadıköy Fujitsu Klima Servisi, Kadıköy Daikın Klima Servisi, Kadıköy Airfel Klima Servisi, Kadıköy Seikon Klima Servisi, Kadıköy Samsung Klima Servisi, Kadıköy Alarko Klima Servisi, Kadıköy Eca Klima Servisi, Kadıköy Bosch Klima Servisi, Kadıköy Siemens Klima Servisi, Kadıköy Lg Klima Servisi, Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi, Kadıköy Midea Klima Servisi,

Kadıköy Klima Servisi Hizmet Branşlarımız

Kadıköy Klima Montaj Servisi, Kadıköy Klima Yerdeğişimi Servisi, Kadıköy Klima Bakım Servisi, Kadıköy Klima Arıza Servisi,

Kadıköy Klima Bakım Hizmeti

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın yılda 1 kez periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılan klima cihazınız daha performanslı ve düzgün çalışmaktadır.

Klima bakımında neler yapılmaktadır. ?

1.) İç ünite plastik kapaklar sökülerek komple temizlenir.

2.) İç ünite yatay kanat ve fan pervanesi temizlenir.

3.) Dranaj tavası temizlenir su gider hortumu kontrol edilir.

4.) iç ünite evap serpanter ilaçla yıkanır ve su ile durulanıp temizlenir.

5.) Dış ünite kapaklar sökülüp temizlenir.

6.) Dış ünite evap serpanter ilaçla temizlenir.

7.) Dış ünite fan motoru ve pervanesi temizlenir.

8.) Cihaz komple toplandıktan sonra çalıştırılıp komple kontrol edilir.

9.) Klima cihazının gaz ölçümü yapılır.

10.) borulama tesisatı iç ünite ve dış ünite bağlantılar kontrol edilir. Ayrıca boru tesisatı dekoratif yırtılmış, kopmuş ise yenilenir. Çalışır durumda teslim edilir.

Klima Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir